Praca

Polski Związek Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego ogłasza nabór na stanowisko:
SPECJALISTA

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • gromadzenie, monitoring i przetwarzanie danych hodowlanych,
  • analiza i raportowanie w zakresie oceny wartości użytkowe bydła mięsnego i ksiąg,
  • współpraca z instytucjami i podmiotami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane wykształcenie zootechniczne,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • samodzielność, odpowiedzialność, inicjatywa i dokładność,
  • umiejętności interpersonalne i społeczne,
  • gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość języka obcego.

Gwarantujemy:

  • pracę na pełen etat,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju oraz awansu.

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres bydlo@bydlo.com.pl w terminie do 15.02.2020 r.

Pragniemy poinformować, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Notowania rynkowe

zobacz starsze

Partnerzy