7 FORUM SEKTORA WOŁOWINY

Szanowni Rolnicy, Hodowcy, Producenci!

Mamy zaszczyt poinformować, że w dniach 10-11 marca 2022 r. w Warszawie w Hotelu Radisson, odbędzie się jedyna w swoim rodzaju, Międzynarodowa Konferencja w pełni poświęcona rynkowi wołowiny w Polsce jak i na świecie,

– 7 FORUM SEKTORA WOŁOWINY –

Przedsięwzięcie stanowi idealną okazję do podjęcia wspólnych działań w zakresie m.in. niskoemisyjnej produkcji żywca wołowego; dobrostanu zwierząt gospodarskich;

handlu produktami rolno-spożywczymi na terenie UE; standaryzacji jakości wołowiny.

Forum Sektora Wołowiny to wydarzenie, w którym wezmą udział nie tylko producenci żywca, ale także reprezentanci instytucji ściśle związanych z rolnictwem (KOWR, ARiMR, COPA-COGECA, MRiRW i wiele innych).

Producenci mięsa wołowego mogą nawiązać podczas konferencji bezpośredni kontakt z przedstawicielami krajowych zakładów mięsnych, naukowcami czy specjalistami z zakresu chowu i hodowli bydła mięsnego, ale także bydła mlecznego.

Zapraszamy gorąco do udziału, szczególnie rolników stanowiących niezbędną, integralną i jedną z najważniejszych części polskiego sektora wołowiny!

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny!

Można wziąć udział stacjonarnie jak i w formie online (wystarczy zaznaczyć preferowaną formę udziału w formularzu rejestracyjnym).

Gwarantujemy nocleg w Hotelu Radisson w specjalnej cenie 200 PLN/dobę (pokój 1 lub 2 osobowy) dla każdego aktywnego rolnika.

Istnieje także możliwość rezerwacji miejsca parkingowego (90 PLN – miejsca ograniczone).

Jeżeli wyrażasz chęć udziału w VII Forum Sektora Wołowiny i jesteś aktywnym rolnikiem, zapraszamy do kontaktu telefonicznego/mailowego, aby otrzymać możliwość noclegu w specjalnej cenie!

 Tel. 666 337 299, E-mail: biuro@pzpbm.pl

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Link przekierowujący do rejestracji znajduje się poniżej:

https://7beefforum.conrego.com/rejestracja

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia (program, prelegenci, dane kontaktowe) poniżej:

www.7.beefforum.pl

Notowania rynkowe

zobacz starsze

Partnerzy