Jubileusz 15-lecia

jubileusz_063-710x232

Serdecznie dziękuję za udział w obchodach jubileuszu 15 – lecia Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego, który odbył się w dniu 29 października 2009 roku w Auli Kryształowej SGGW.

Liczne uczestnictwo hodowców, gości, a także byłych współpracowników podniosło znaczenie jubileuszu. Jednocześnie pragnę podziękować wszystkim tym, którzy zainicjowali i zorganizowali tę uroczystość.

Z całego serca dziękuję

W imieniu Zarządu
Prezes Bogdan Konopka