Serdecznie dziękuję za udział w obchodach jubileuszu 15 – lecia Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego, który odbył się w dniu 29 października 2009 roku w Auli Kryształowej SGGW.
Liczne uczestnictwo hodowców, gości, a także byłych współpracowników podniosło znaczenie jubileuszu. Jednocześnie pragnę podziękować wszystkim tym, którzy zainicjowali i zorganizowali tę uroczystość.
Z całego serca dziękuję
W imieniu Zarządu
Prezes Bogdan Konopka
